ProfileProfile PhonePhone Каталог товаров

Речі необхідні немовляті та породіллі в пологовому будинку

Речі необхідні немовляті та породіллі в пологовому будинку

Отже, довгождана година настала! Ви зрозуміли, що час їхати в пологовий будинок. Чоловік підхоплює сумку, яка давно чекає біля дверей, і... Стоп! А що ж в сумці? 

Почати збиратися в пологовий будинок краще завчасно. Хтось згадає про це за кілька днів до очікуваної дати пологів, а хтось ще за два місяці починає пакувати зубну пасту і напрасовувати нічну сорочку. Я, напевно, належу до другої категорії. Принаймні, вигляд зібраної сумки на останньому місяці вагітності додавав мені упевненості і спокою. Я відчувала, що готова до пологів і навіть якщо доведеться збиратися за лічені хвилини, я знатиму, що робити. 

Оскільки вимоги і обмеження до речей, які повинна мати породілля, у пологових будинках суттєво відрізняються, то, мабуть, їх перелік варто узгодити заздалегідь. Звичайно, у тому медичному закладі, де ви збираєтесь народжувати. Але якби вам дозволили узяти з собою все, що ви захочете, думаю, чимало речей з цього списку вам би не завадили.


1. Документи.
Обмінна карта і паспорт. Без цих документів не виходьте з будинку нікуди — навіть в магазин. Для сімейних пологів ще й паспорт чоловіка, результати аналізу на стафілокок і флюорографію. А також спеціальний дозвіл на проведення спільних пологів від керівництва лікарні. 

2. Одяг. 
Халат, тапки і шкарпетки будуть потрібні відразу, якщо вам під час вступу до пологового будинку дозволять переодягнутися в своє. Тому ці речі разом з документами найліпше тримати в окремому пакеті. Але не в сумці. З сумкою вас просто не приймуть. Скажуть, що це не гігієнічно. Та й вам, повірте, копирсатися у сумці в найважливіші хвилини буде не зручно. Щоб не було плутанини, я склала окремо речі потрібні на пологи і після пологів для дитини, для себе і для чоловіка, оскільки народжувати ми зібрались разом. До речі, для сімейних пологів чоловікові теж не обійтися без „спецодягу” (лікарі кажуть бажано світлого кольору, щоб не дуже вирізнявся поміж медперсоналу). Це мають бути штани (не шорти), сорочка або футболка і тапки. Щоб не було плутанини, пакети варто купити різного кольору, а ще ліпше підписати. 

У передпологовій палаті можна буде переодягнутися в довгу футболку або нічну сорочку, а ще ліпше у звичайну чоловічу сорочку. (До речі, її можна позичити у чоловіка.) У цьому одязі ви народжуватимете, і якщо буде можливість відразу прикласти дитину до грудей, сорочку зручніше буде розстібнути. 

Після пологів вам пригодяться післяродові трусики (або трусики великого розміру, щоб вони не щільно прилягали до тіла). У перші дні доведеться використовувати звичайні пелюшки, біля 10 шт. (тому приготуйте їх теж – виперіть і попрасуйте, радимо саморобні прокладки пропрасовані, бо вони значно м'якіші і не дратують шкіру. Крім того за наявності таких прокладок можна легко оцінити ступінь крововтрати, що при використанні магазинних зробити практично неможливо), які якраз дуже зручно притримувати такими сітчастими трусиками. Підійдуть для цього і одноразові трусики. Прокладки відкладіть на пізніше. Радше за все в пологовому будинку їх використовувати вам узагалі не дозволять. 
Можете взяти і фабричні прокладки ultra plus – якщо не бажаєте користуватися домашніми. Але врахуйте, що в родзал все одно потрібні саморобні. 

Коли вибираєте нічну сорочку, пам'ятайте, що доступ до грудей повинен бути максимально легкий. І ще їх у вашому гардеробі має бути кілька. Найліпше купити недовгі бавовняні сорочки з ґудзиками спереду. Особисто я для нічного сну так і продовжувала використовувати сорочки чоловіка. 

Стаників треба не менше 2. Краще спеціальні моделі для тих, що годують. Радимо не купувати наперед, а тільки вибрати. Після пологів чекайте збільшення грудей в середньому на 2 розміри. Тому, якщо нікому потім купити, орієнтуйтеся на ці цифри. 

Бажано мати ще одну пару тапок, в яких можна ходити в душ. 

Добре було б наперед зібрати одяг і взуття на виписку собі та малюкові (чомусь чоловіки, коли приїжджають забирати дружину і дитину з пологового будинку, частенько забувають взуття для мами). 

3. Засоби особистої гігієни та інше
Також для максимально комфортного перебування у пологовому будинку треба мати свою постіль, рушники для душу і окремо для рук, марлеві серветки, одноразові пелюшки (не тільки для дитини, а й для себе). Варто запастися одноразовими прокладками для грудей. Адже між годуваннями у вас може підтікати молоко. До того ж, прокладки для грудей можна використовувати для захисту білизни від засобів для загоєння соска, наприклад масла обліпихи. 

Інші речі для мами: 
- гребінець і шпильки; 
- мило, шампунь і гель для душу; 
- зубна щітка; 
- зубна паста; 
- туалетний папір; 
- паперові серветки; 
- пакети для брудної білизни; 
- губка; 
- мобільний телефон або телефонна картка; 
- фотоапарат; 
- записник і ручка; 
- книжка про догляд за дитиною; 
- косметика і дзеркальце; 
- горнятко, миска, ложка; 
- дрібні гроші; 
- кип’ятильник або електрочайник. 

Для деяких жінок потрібно буде взяти і крем для сосків, можливо, Вам знадобляться шприци і тд. - всі медикаменти можна буде докупити в аптеці. 

Також замість жіночих журналів і кросвордів, раджу взяти молитовник та вервицю. Думаю тут коментарі зайві. 

4. Для дитини на пологи:
• одна тонка шапочка
• одноразовий підгузник;
• пелюшки: тонкиу і байкову;
• сорочечки: тонка і тепла;
• шкарпетки;
• тонкі рукавички.


Одяг та інші речі для перебування дитини в пологовому будинку: 
сорочечки або боді, що защіпаються між ногами; 
- тоненький комбінезон або повзунки з кофтиною; 
- теплі кофтини; 
- рушники; 
- покривало або ковдрочка; 
- 5 тонких і 1-2 байкові пелюшки
- підгузники для новонароджених (від двох до п’яти кілограмів) 
- дитячий крем зволожуючий; 
- дитячий крем під пелюшку; 
- присипку; 
- вологі серветки; 
- ножиці із заокругленими краями. 

Міні аптечка пригодиться для щоденного догляду за дитиною: 
- вата стерильна, 
- палички ватні, 
- піпетка, 
- зеленка, 
- дитячий крем, 
- крем від попрілостей, 
- олійка (чи простерилізована соняшникова або очищена олія будь-якої фірми, якій Ви схильні довіряти), 
- серветки сухі. 

Одяг для малюка на виписку.
Для виписки, крім підгузника і дитячого одягу (шапочка, сорочечка, кофтинка, повзунки, шкарпетки, рукавички), треба мати конверт. Тонкий влітку і утеплений взимку. Радимо дозволити турботу над цим новоспеченим бабусям - зазвичай їх дуже розчулюють такі речі.

З сайту http://pregnant.com.ua

25 апреля 2024 г.

O VIVATEX

Наша компания занимается оптовой продажей трикотажа по Украине и за ее пределами.

Предприятие создано в 2008 году. «Vivatex» продает качественный ясельный, детский и подростковый трикотаж.

подробнее